Sağlık Ve Magazin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Şahane Hayatım Dizisi Hilal Altınbilek’in Eski Hali Görenleri Şaşırttı

Şahane Hayatım Dizisi Hilal Altınbilek’in Eski Hali Görenleri Şaşırttı

admin admin -
153 0

İlk bölümüyle büyük bir ilgi uyandıran Şahane Hayatım dizisi başarılı oyuncuların performanslarıyla izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarmaktadır. 

Şahane Hayatım dizisi oyuncuları arasında adından en çok söz ettiren, dizide Şebnem karakteriyle karşımıza çıkan oyuncu Hilal Altınbilek’in yıllar içerisindeki fiziksel değişimi özellikle sosyal medya kullanıcılarının ilgisini oldukça çekmiş durumda.

Hilal Altınbilek Kimdir?

Hilal Altınbilek, Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde okurken oyunculuğa başlamıştır. Bir güzellik yarışmasında ilk 5’e giren Altınbilek, fotomodellik de yapmıştır. 2009 ve 2010 seneleri arasında İstanbul’daki Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde, Çağdaş Drama Topluluğu ve Ali Haydar Elçığ’dan oyunculuk eğitimi almış olan oyuncu, İlk oyunculuk deneyimini ise, 2011 senesinde yayımlanmış olan Derin Sular isimli dizide yaşamıştır. 

2018 yılında yayınlanmaya başlayan Tims Productions yapımı Bir Zamanlar Çukurova isimli televizyon dizisinde Züleyha karakterini canlandıran Altınbilek, aynı sene Çağan Irmak’ın yönetmen ve senaristliğini yaptığı Çocuklar Sana Emanet isimli dram ve gerilim türündeki filmde rol almış ve Engin Akyürek ile başrolü paylaşmıştır.

Hilal Altınbilek’in Eski Hali

Şahane Hayatım dizisinden önce özellikle Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide Züleyha karakteriyle ünlenen Hilal Altınbilek’in eski hali görenleri şaşırttı.

Geçirdiği estetik operasyonlarla güzelliğine güzellik katan Hilal Altınbilek’in estetiksiz hali sizleri bir hayli şaşırtabilir.

İlginizi Çekebilir;  Kadınlarla ilgili Sözler

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir