Sağlık Ve Magazin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Metin Akpınar’ın Kızı Duygu Nebioğlu

Metin Akpınar’ın Kızı Duygu Nebioğlu

admin admin -
88 0

Usta tiyatrocu ve sinema sanatçısı Metin Akpınar’ın evlilik dışı ilişkiden ikiz kız çocuğu ortaya çıktıktan sonra ikiz kızlardan biri olan Duygu Nebioğlu sessizliğini bozdu.

Duygu Nebioğlu’nun ünlü sanatçı hakkında babalık davası açması ve mahkemeye sunduğu DNA raporlarının kabul edilerek kendisinin Metin Akpınar’ın kızı olduğu konusunda karar verilmesi üzerine gözler Duygu Nebioğlu ve annesine çevrildi.

Duygu Nebioğlu Kimdir?

Metin Akpınar’ın ikiz kızlarından olan Duygu Nebioğlu, Antalya’da 1988 yılında doğdu. Doğduktan hemen sonra annesi onu bir kadına bıraktı. Ardından ikiz kardeşiyle birlikte 6 aylıkken çocuk esirgeme kurumuna verildi. Yaklaşık 6 sene çocuk esirgeme kurumunda kaldıktan sonra öğretmen bir çift Duygu’yu evlat edindi. Metin Akpınar’ın babası olduğunu ise 21 yaşında üniversite öğrencisiyken öğrendi. Ancan kendi ifadesiyle aldığı yetersiz sevgi ve babasının onu bağrına basmaması nedeniyle ağır travmalar yaşaması üzerine mahkemeye başvurdu ve mahkeme kararıyla babasının Metin Akpınar olduğu resmiyete kavuştu.

Metin Akpınar’ın ikiz kızlarından biri olan Duygu Nebioğlu, 1988 yılında Antalya’da dünyaya geldi. Duygu Nebioğlu doğar doğmaz annesi onu Antalya’da bir köye bıraktı. Nebioğlu, 6 aylıkken çocuk esirgeme kurumuna verildi. Bir süre ikiziyle birlikte çocuk esirgeme kurumunda kalan Nebioğlu, henüz 6 yaşındayken 1994 yılında öğretmen bir çift tarafından evlat edinildi. 21 yaşındayken babasının Metin Akpınar olduğunu öğrendi. 13 Ekim 2023 günü itibariyle Metin Akpınar’ın nüfusuna geçti.

İlginizi Çekebilir;  Dilan Polat ve Engin Polat'a yönelik yapılan 'Suç Örgütü Soruşturması' devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir