Sağlık Ve Magazin

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Kahin Baba Vanga’nın 2024 kehanetleri

Kahin Baba Vanga’nın 2024 kehanetleri

admin admin -
98 0
Baba Vanga 2024 kehanetleri

Baba Vanga olarak bilinen Vangelia Pandeva Gushterova, 1911’de doğdu ve kehanet yetenekleri olduğunu ve çocukluğundan beri kör olan Bulgar kahin, kehanetleriyle geleceği görebildiğini iddia ediyordu.

Bulgar kahin, ilk kez II. Dünya Savaşı’nın ortasında Bulgar Çarı III. Boris ve Sovyet lideri Leonid Brejnev gibi önemli isimlerin onunla görüşmeler yapmasıyla kamuoyunun dikkatini çekmeye başlamıştır.

Baba Vanga yaşıyor mu?

Kahin Baba Vanga 1996’da öldü ve o zamandan beri inananlar ve tahmin edebileceğiniz gibi komplo teorisyenleri arasında kült bir figür haline geldi.

Hayattayken 5079 yılına kadar her yıl için tahminlerde bulunduğu biliniyor.

Görünüşe göre, tahminlerinin çoğu ölümünden çok sonra gerçekleşti. Örneğin, Baba Vanga’nın gerçekleşen kehanetleri arasında Prenses Diana’nın ölümü, Rus denizaltısı Kursk’un batışı ve 11 Eylül saldırıları vardır. Hatta iddiaya göre 11 Ağustos 1996’da 85 yaşında kendi ölümünü öngördüğü söylenir.

Baba Vanga’nın 2023 kehanetleri

2023 için tahminlerinin çoğu gerçekleşmedi. Gökyüzü tarihine göre Vanga, yıkıcı sonuçları olan bir güneş fırtınasının bu yıl dünyaya çarpacağını iddia etmiş.

Baba Vanga’nın 2024 kehanetleri

Baba Vanganın 2024 kehanetleri hiç iç açıcı değil. Ancak önceki yıllardaki kehanetlerinin çoğunun gerçekleşmemesi bizi rahatlatıyor.

Baba Vanganın Putin kehaneti

Baba Vanga, 2024 yılında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e yurttaşı tarafından suikast girişiminde bulunacağını öngördü.

Biyolojik saldırılar ve terörizm

Avrupa’da artan terör saldırıları konusunda uyardı ve ‘büyük bir ülkenin’ 2024’te biyolojik silah testleri veya saldırıları gerçekleştireceğini öngördü. Bunun dışında dünya çapında özellikle elektrik sistemlerine ve su arıtma sistemleri gibi önemli altyapıları hedef alan siber saldırılar yaşanabilir.

İlginizi Çekebilir;  Erkek isimleri: İsim Seçimi ve Anlamları

Büyük bir ekonomik kriz

Artan borç seviyeleri ve artan jeopolitik gerilimlerin ana faktörler olmasıyla birlikte, 2024 yılında küresel ekonomiyi etkileyecek bir kriz yaşanması olası gibi görünüyor.

Hava olayları ve doğal afetler

2024 yılında korkunç hava olayları ve doğal afetler yaşanacağını öngördü.

Sağlık alanındaki kehanetleri

Vanga’nın, 2024 yılında Alzheimer ve kanser de dahil olmak üzere tedavi edilemeyen hastalıklara yönelik yeni tedaviler bulunacağını söylediği bildirildi.

Bil diye söylüyorum. Vanga, ölümünden önce dünyadaki açlık krizinin 2025 ile 2028 arasında çözüleceğini, komünizmin 2076’da geri döneceğini ve insanlığın 2304’te zaman yolculuğuna çıkmasını da öngörmüştü.

Dört gözle beklememiz gereken şeyler var.

Ve son olarak Baba Vanga’ya göre dünyanın sonu 5079 yılı olarak belirlenmiş.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir